Cпецпроекты

Чому електромобілі Tesla не врятують екологію


0 873 1

Електромобілі не зроблять значний внесок у скорочення викидів CO2 до атмосфери. Про це свідчать дослідження профессора фізики в Кельнському університеті Крістофа Бухаля та експерта з енергетики Ганса-Дітера Карла.

Дослідники порівнювали Mercedes-Benz C 220 d і нову модель Tesla 3.

Виявилося, що у кращому випадку викиди CO2 від електромобілів з батареями не набагато вищі, ніж від автівок з дизельними двигунами. У гіршому випадку об’єм викидів набагато більший.

Учені критикують включення електромобілів до списку засобів пересування з нульовими викидами CO2. При тому, що самі автівки дійсно екологічні у використанні, під час виробництва їхніх акумуляторів генеруються шкідливі викиди.  Для акумулятора електрокара потрібно здобувати і переробляти літій, кобальт та марганець, а це призводить до забруднення атмосфери 11-15 тоннами CO2. До цифр потрібно додати ще викиди від самих електростанцій, де генерується енергія для заправки автівок.

Бухаль та Карл наголошують — є більш екологічні засоби пересування, ніж Tesla. До них відносяться водневі електромобілі або автівки з двигунами внутрішнього згорання.

ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ Tesla анонсувала сервіс безпілотних таксі
182 0 1
Наша Facebook-страница
Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: